GPS Routes & Training Logs  Hnutí za přímou demokracii, člen evropské sítě NETWORK FOR DIRECT DEMOCRACY
Hnutí za přímou demokracii, člen evropské sítě NETWORK FOR DIRECT DEMOCRACY
 
  Přihlášení / Registrovat
čt 25.duben 2019, 16:22
Jazykové verze
Vyberte si jazykové rozhraní:

Czech English
 
Software
· MC Navi
 
Menu
· Domů
· Akce
· Ankety
· Banners
· Co je jinde
· Content
· Diskuzní fóra
· Downloady
· Galerie
· Kontakt
· Novinky
· Profil uživatele
· RSS
· Statistika
· Top
· Trasy
· Tréninkové logy
· Témata
· Vyhledávání
 
Kalendář
duben 2019
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
Reklama
GPS Routes & Training Logs
GPS Routes & Training Logs
 
Kdo je přítomen
Právě je 57 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
 
RSS Čtečka

 CykloServer.Cz
· Do Českého ráje, cesta příjemná je
Letošní Velikonoce se opravdu vydařily. Nebe bez mráčku a skoro letní teploty, jen vítr místy foukal trochu silněji. Zkrátka ideální počasí nejen k oslavě svátků jara, ale i pro cyklistiku. Předposlední dubnový víkend je navíc již řadu let termínem maratonu Author 50 Český ráj, který je oblíben nejen mezi výkonnostními bikery, ale i sportovně až výletně naladěnými příznivci kol.

· Do Klánovic za zážitky
V neděli 12. května nebude v Klánovickém lese o dobrodružství nouze. Zážitkový závod dvojic zvaný Klánovický MiniAdventure, při němž se plní nejrůznější úkoly, nabízí skvělou zábavu i sportovní výkon. Závodí dospělé dvojice i kategorie rodičů s dětmi.

· Kolo pro život slaví 20 let
Největší seriál cyklistických závodů na horských kolech pro širokou veřejnost v České republice, Kolo pro život (KPŽ), vstupuje do své jubilejní 20. sezony. Ta odstartuje v sobotu 27. dubna v Dobřichovicích u Prahy podnikem Praha – Karlštejn Tour České spořitelny. Organizátoři ze společnosti Petr Čech Sport přichystali pro ročník 2019 celou řadu novinek. K těm nepostradatelným určitě patří unikátní logo KPŽ k příležitosti oslav 20 let seriálu, které jako symbol jubilejní sezony bude provázet fanoušky v průběhu celého ročníku.

· Na Malevil Cup se chystají medailisté z OH a světových šampionátů
Na Malevil Cup se chystají medailisté z Olympijských her a světových šampionátů horských hol i vítěz prestižního Cape Epic. Jubilejní 20. ročník legendárního Malevil Cup je na programu již 8. června. Trasy vedoucí hraničními hvozdy Lužických a Žitavských hor budou hostit cyklisty z celého světa. Aktuálně jsou přihlášeni závodníci z Evropy, ale i ze Spojených arabských emirátů.

· Štěrkoletcem snadno a rychle
My čekali jaro a zatím přišel mráz...“ Slova před lety známé písničky vcelku přesně vystihují právě uplynulý víkend. Potom, co předchozí týden přinesl naději na příjemné cyklokilometry zalité slunce, znamenala sobota a neděle návrat k podstatně méně příznivým podmínkám.

· Cyklistika s požitkem ve Weinviertelu
Cyklisté pozor! Ve Weinviertelu, v severovýchodní části Rakouska přímo na hranicích s Českou republikou, na vás čekají zajímavé trasy a cyklostezky. Včetně okouzlující krajiny a kulinářských zážitků!

· Valachy duatlon ve Velkých Karlovicích přináší novinku: rodinné štafety
VELKÉ KARLOVICE – Atraktivní novinku v podobě rodinných štafet přinese sportovcům Valachy duatlon, který se uskuteční jako součást série Valachy tour v sobotu 4. května v beskydských Velkých Karlovicích. On-line registrace probíhá na www.valachytour.cz,do 22. dubna zazvýhodněné startovné.

· Krajinou pokladu
Okolí Ralska se postupně stává regionem zaslíbeným bikovým závodům. Nejen, že je možné pod dohledem majestátní hory s hradem na vrcholu sezónu začít na osvědčeném maratonu Stevens 50 Podralsko, ale také v květnu otestovat rozvíjející se formu na Tour de Ralsko, a od loňského roku navíc závodění ukončit podzimní akcí Kola pro život.

· Začátek cyklistické sezóny 2019 je zde!
Každý milovník cyklistiky se již určitě nemohl dočkat tohoto období, které opět po zimě umožní vytáhnout své kolo z garáže a vyrazit na něm do okolní přírody. Pokud jste jedním z nich, podívejte se na několik tipů pro první letošní cyklovýlety.

· CykloServer.cz na For Bikes
Od zítřka do neděle (29.-31.3.) vás srdečně zveme k návštěvě našeho stánku na veletrhu For Bikes 2019. Vystavujeme společně s kartografickou firmou SHOCart na stánku B30 v hale č. 1. Tradičně pro vás máme 30% veletržní slevy na outdoorové mapy a výprodej starších map a průvodců. Kromě toho přivezeme také loňské novinky: Slovenský Cykloatlas 1:75 000 a čtyři nové tituly ze Slovenska v měřítku 1:25 000.

 
 
 
 NaKole.cz - Články
· Japonsko na kole – přírodní krásy Hokkaida
Hokkaidó, nejsevernější ze čtyř hlavních japonských ostrovů, je opravdovým rájem pro všechny milovníky cyklistiky. Nádherná příroda, kvalitní cyklostezky a tiché oázy klidu a odpočinku v podobě všudypřítomných horkých pramenů onsen jsou hlavními lákadly této největší japonské prefektury.

· C&O Canal: na kole za americkou historií aneb Amerika a cyklistika
Ono se o tom nemluví a nejspíš obecně moc neví, ale <a href="https://www.zajezdy-usa.cz/">USA</a> je rájem pro cyklisty. Vážně. Je sice pravda, že Američané mají tendenci jezdit všude autem. Podle toho vypadají často jejich boubelaté postavy a tomu je také přizpůsobená silniční síť a infrastruktura. Ale víte-li kam zajet, najdete si terén pro každý druh kola.

· Cyklovýlet ve Vietnamu, ostrov Cat Ba
Ze všech ostrovů rozesetých v Tonkingském zálivu je Cat Ba tím největším ostrovem. Jakožto součást krasové oblasti zátoky Ha Long si mnozí turisté volí město Cat Ba Town na jihu ostrova za svou základnu pro výlety do okolí.

· PF 2019
Přejeme vám v roce 2019 mnoho skvělých zážitků na cestách, a to nejen na kole.

· Nejkrásnější cyklostezky Dolního Rakouska
Dolní Rakousko, nebo také Dolní Rakousy (německy Niederösterreich) je spolková země na severovýchodě Rakouska. Hlavní městem je Sankt Pölten (s poněkud prazvláštním českým názvem Svatý Hypolit).

· Štýrská vinařská stezka – vinice, sady, termály a kulinářské speciality
<a href="https://track.adform.net/C/?bn=22008786">Štýrská vinařská stezka</a> (Weinland Steiermark Radtour) je poměrně novou cyklistickou „atrakcí“ jižního a východního Štýrska. Jde o více než 400 kilometrů dlouhou trasu, která Vás provede především vinařskými oblastmi Štýrska, ovšem potkáte na ní také proslulé jabloňové sady, historická města i termální lázně. Zkrátka, pro každého něco.

· Ennská cyklostezka – zlatý řez uprostřed Rakouska
Enžská cyklostezka, častěji známá jako Ennská (Ennsradweg), se právem řadí mezi nejkrásnější alpské cyklotrasy. V první části vás ohromí horské masívy, jimž vévodí Dachstein, projedete národními parky Gesäuse a Vápencové Alpy (Kalkalpen) a podél čím dál klidnějšího toku řeky Enže (Enns) až k soutoku s Dunajem.

· Ybbstalská cyklostezka – pohodově od Dunaje k alpskému jezeru Lunzer See
Patříte mezi příznivce pohodové cykloturistiky a přitom se rádi kocháte horskou přírodou? Tento komfort vám nabídne nově vybudovaná cyklostezka podél rakouské řeky Ybbs, po které bez velké námahy postupně vystoupáte od Dunaje až k alpským výšinám.

· Břežanský potok na kole – od laseru ke Keltům
Jsou v Praze potoky, které ani s metropolí nemají moc společného, ale pro historii hlavního města mají vskutku velký vliv. Například Břežanský potok, podél něj navíc vede zajímavá trasa, kterou lze začlenit do většího výletu po jižním okraji Prahy.

· Dunajská cyklostezka – opravdová cyklodálnice uprostřed Evropy
Zkušení cykloturisté to dávno vědí, ovšem pokud s výlety na kole do zahraničí teprve začínáte, cyklostezka podél Dunaje je tou správnou volbou. Především její rakouská část byla často vzorem pro další dálkové cyklostezky, které dnes kopírují hlavní evropské řeky.

· Neziderské jezero – zažijte stepní zázrak uprostřed Evropy
Neziderské jezero (v Rakousku mu říkají Neusiedler See) je po Balatonu druhé největší stepní jezero ve střední Evropě. Stejně jako Balaton je také mělké (max. hloubka menší než 2 metry) a v důsledku toho i poměrně teplé.

· Murská cyklostezka – kouzelná alpská příroda, kulturní památky i jedinečné gastronomické zážitky
Murská cyklostezka (Murradweg) je po ikonické Dunajské cyklostezce další <a href="https://track.adform.net/C/?bn=22008786">oblíbenou říční cyklostezkou v Rakousku</a>. Téměř 460 km dlouhá trasa začíná v pohoří Vysoké Taury a vede podél řeky Mur přes Nízké Taury, Graz na území Slovinska a následně i do Chorvatska.

· Pražské potoky jako cíle pro výlety na kole
Hlavní město Praha je bezesporu světovou turistickou destinací. Podle cestovatelského portálu TripAdvisor je pro rok 2018 na sedmém místě v žebříčku 25 nejkrásnějších destinací. Jenže,…

· Tipy na nejlepší cyklostezky rakousko-maďarského pomezí
Burgenland – třetí nejmenší spolková země Rakouska, která se rozprostírá na rakousko-maďarském pomezí, nabízí spoustu příležitostí pro cyklistické vyžití. Většina z místních cyklotras, kterých je podle oficiálních údajů více než 2.500 km, je spíše rovinatých, a tudíž vhodných i pro rodiny s dětmi, případně milovníky klidných vyjížděk bez prudkých stoupání a zběsilých sjezdů.

· Pražské singletrailové trasy v Letňanech
Singltrek, singletrack nebo singletrail, k tomu ještě stezky, či bikeparky. Různá jména, ale pokaždé stejný či podobný obsah. Jde o uměle vytvořené terénní cesty, které mají rozdílnou obtížnost, jsou jednosměrné, určené pro jednoho jezdce a nekříží se s jinými cestami, například pro pěší. Můžete si zde, na svém kole, připadat jako na horské dráze. Záleží jen na vás, jakou rychlost a styl jízdy zvolíte a nakolik otestujete svoji techniku jízdy.

· Burgenland – slunce, víno a skvělé cyklostezky
Víte, kde leží Hradsko? My už ano. I když jsme tento druhý český název pro rakouskou spolkovou zemi Burgenland v redakci nikdy neslyšeli, zdejší podmínky pro pohodovou dovolenou na kole jsou tu vskutku ideální.

· Praha odstartovala cyklosezonu 2018
K oficiálnímu začátku pražské cyklistické sezony začalo v 11:00 hodin ve čtvrtek 5. dubna. Vše na tiskové konferenci, kde s podstatnými informacemi vystoupil Petr Dolínek, náměstek primátorky pro dopravu atd.

· 10 nových trendů ve světě cyklistiky na veletrhu For Bikes 2018
Cyklistický veletrh For Bikes byl v pořadí již devátý, proběhl od pátku 6. do neděle 8. dubna 2018. Sám sebe pak pasoval na „největší svátek cyklistiky ve střední Evropě“. Na ploše větší než 10 000 m<sup>2</sup>  se představilo téměř 300 vystavovatelů.

· Jedno nebo dvě děti na tažné tyči? Žádný problém
Znáte určitě tu stále se opakující větu, že malé děti bolí ze šlapání na kole nožičky. Za ní následuje obvyklé: „Už tam budem?“ To se potom ze skvěle naplánovaného výletu na kole netěší ani děti, ani rodiče a vzniká otázka: Jak to vyřešit, aby byli všichni spokojeni?

· PF 2018
Přejeme vám hodně sil, úspěchů, štěstí a duševní pohody v roce 2018.

 
 Ronnie.cz
· OndĹ™ej Ságner - trĂ©nink zad a hrudnĂ­ku pĹ™ed mistrovstvĂ­m Evropy 2019
Jak náročné je skloubit svalový rozvoj s dynamikou a akrobacií? V dnešním videu Vám Ondřej představí kategorii fitness.

· Edgard John-Augustin se na protĂ©zách uĹľ za nÄ›kolik tĂ˝dnĹŻ postavĂ­ borcĹŻm bez hendikepu!
Jak si v přípravě na letošní sezónu vede francouzský kulturista Edgard John-Augustin, který jako malý přišel o obě dolní končetiny pod koleny?

· MistrovstvĂ­ Slovenska silnĂ˝ch mužů do 90 a 105 kg 2019 - pozvánka
Již tento pátek budou o titul nejsilnějšího muže Slovenska bojovat závodníci do 90 kg i do 105 kg.

· Sokol JS ZlĂ­n: Mladší i starší vzpÄ›raÄŤskĂ˝ dorost bodoval v lize
Mladší i starší vzpěračský dorost ze Zlína bodoval v ligové soutěži družstev.

· Ve fitness kurzu v Plzni dvÄ› „last minute“ volná mĂ­sta!
Extra výhodná cena na dvě na poslední chvíli uvolněná místa ve fitness kurzech v Plzni!

· Martin Mester a Slávek Vinogradov: sranda trĂ©nink ramen
440 opakování na ramena v gigantických sériích! K tomu spousta humoru a pozitivní energie. Přesně takový je tenhle ulítlý trénink s Martinem a Slávkem!

· Andrea Presti je 5 dnĹŻ pĹ™ed vstupem do sezĂłny ve špiÄŤkovĂ© formÄ›!
Přesvědčte se, že si italský profesionální kulturista Andrea Presti pro svou první letošní soutěž chystá výbornou formu!

· Slovenská atletka pĹ™edÄŤila hvÄ›zdy svÄ›tovĂ©ho CrossFitu!
Crossfitová závodnice Karin Freyová se při letošní soutěži Open propracovala mezi světovou elitu.

· PĹ™ekážkáč (PĹ™elouÄŤ) 2019 - pozvánka
Nenechte si ujít ryze český překážkový závod, kde si zazávodí všechny věkové skupiny!

· Pavel Koukal - Be Humble 2.2
Nenechte si ujít video z tréninku začínajícího profi kulturisty Pavla Koukala s juniorským závodníkem Tomášem Opluštilem!

· GP Velká BĂ­teš 2019 - propozice
Kompletní propozice pohárové soutěže GP Velká Bíteš 2019 v kulturistice, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness a fitness dětí.

· RCO Fitness Cup 2019 - propozice
Kompletní propozice pohárové soutěže RCO Fitness Cup v kulturistice, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness 2019.

· Extrifit Cup 2019 - propozice
Kompletní propozice pohárové soutěže Extrifit Cup v kulturistice, physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness 2019.

· Michaela Kinc a Andrea JanÄŤĂ­ková - spoleÄŤnĂ˝ trĂ©nink prsou a tricepsĹŻ
S jakými formami se vrhly do jarní sezóny? Jak absolvovaly společný trénink a jak se Andrea těší na nadcházející ME?

· SoutěžnĂ­ barvy: jak si vybrat tu nejlepší?
Tento článek Vám odpoví na všechny základní otázky ohledně soutěžních barev a poradí Vám s výběrem tak, abyste pro sebe zvolili tu nejlepší.

· Foto: jak si v přípravÄ› na New York Pro vede svěřenec Justina Comptona?
Robin Strand na nejnovějších fotografiích z přípravy na letošní New York Pro!

· Urban Challenge (Praha) 2019 - reportáž a fotogalerie
Rozbíjení auta kladivem nebo přelézání kontejnerů? Na Urban Challenge běžná praxe. Jaký byl již 4. ročník městského závodu?

· St. Louis Pro 2019 - vĂ˝sledky a fotografie
Na soutěži v St. Louis uspěly tři výborné profesionálky!

· Justin Randall 4 tĂ˝dny pĹ™ed vstupem do sezĂłny vypadá skvÄ›le!
Justin Randall čtyři týdny před vstupem do sezóny vypadá skvěle. Podívejte se na fotografie!

· Jiří "Denisa" Procházka má za sebou svĹŻj titulovĂ˝ zápas v Rizinu!
Jak dopadl největší zápas v historii českého MMA? Jirka se utkal v odvetě s "King Mo" Lawalem o pás Rizinu.

 
Login
Přezdívka

Heslo

autopřihlášení
Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 
Dotace
Prosíme podpořte další vylepšování tohoto webu a navigačního software MC Navi. Za malou částku hodně děkujeme.

 
Co je jinde
 CykloServer.Cz
·Do Českého ráje, cesta příjemná je
·Do Klánovic za zážitky
·Kolo pro život slaví 20 let
 
 NaKole.cz - Články
·Japonsko na kole – přírodní krásy Hokkaida
·C&O Canal: na kole za americkou historií aneb Amerika a cyklistika
·Cyklovýlet ve Vietnamu, ostrov Cat Ba
 Ronnie.cz
·OndĹ™ej Ságner - trĂ©nink zad a hrudnĂ­ku pĹ™ed mistrovstvĂ­m Evropy 2019
·Edgard John-Augustin se na protĂ©zách uĹľ za nÄ›kolik tĂ˝dnĹŻ postavĂ­ borcĹŻm bez hendikepu!
·MistrovstvĂ­ Slovenska silnĂ˝ch mužů do 90 a 105 kg 2019 - pozvánka
 
Posledních 5 článků
· Energie naruby
K tomuto článku mne doslova dokopal tento článek , který informuje o studii norských vědců, ...
· Bezpečnost naruby
Je již folklórem, že politici pod záštitou něčeho užitečného přijímají zákony, které ...
· Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cyklostezky?
Na iDnes vyšel článek, který tvrdí, že Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cykloste...
· Mapování pro OpenStreetMap
Po úvodním představení projektu OpenStreetMap se zkusme podívat na konkrétní mapování. Měl...
· Středočeský kraj rozhazuje, ale na opravu silnic nemá
Typickým příkladem je Český Brod. V roce 2007 mělo dojít k opravě silnice Palackého a záro...

[ Více v sekci novinek ]
 
Galerie

Cows


Křižák pruhovaný u nás za domem


The cat


The cat


Lori mnohobarvý horský


Lori mnohobarvý horský

 
Diskuzní fóra
osm2mcmap error
Od lF7sL8fB6f ve MC Navi v pá 16.červenec 2010, 15:51
Maybe I also should have mentioned that, but the reason I tried to make a Danish map was that the download-able one doesn't exists. And there is a report broken link button, doh my mistake I have now reported the broken link.

Dobrá práce
Od lF7sL8fB6f ve Czech&Slovak v ne 25.leden 2009, 19:04
tenhle vzhled je lepší než ten zelenej... možná se mi ale líbí jen protože jsem na něho pár let každej den koukal :BB: ... ale jde spíš o obsah než o vzhled, téma webu je dobrý, takže přeji ať se daří...

Welcome!
Od Administrator ve Site Suggestions v st 08.srpen 2007, 21:10
Welcome to the GPS Routes Forum. Please ask what you want and write what you want, but keep the site topic.

 
Komentáře
Odpružený Azub Jerry
Od Kacka v st 04.červen 2014, 23:21
Tahle přestavba Azubu nás absolutně nadchla. Potřebovali bychom něco podobného. Značka Sp...

khtcTFNABcRtaxPE
Od Dileep v ne 16.září 2012, 5:58
Rado / Nevidim v tom proble9m dlažby, ale vfdchovy. Však sa stačed isť prejsť do okolitf...

Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cyklostezky?
Od Petr v st 03.srpen 2011, 9:44
Ahoj, díky za článek, 100% souhlas :-). Vozík máme a používáme (Burley D Lite) aktuálně...

Odpružený Azub Jerry
Od Mike v út 21.červenec 2009, 15:56
Jo pružiny jsou problém, já je kupoval v Praze v pérovně v Hostivaři, tam je vyrábí, ale ...

Odpružený Azub Jerry
Od v st 08.červenec 2009, 9:39
Ahoj, odpruzeni se mi moc libi, rad bych vyrobil podobne pro Burley d'Lite. Muzu se zept...

 
Powered by phpBB-nuke. All rights reserved. Stránka generována 0.428 vteřin, 28 SQL dotazů.