GPS Routes & Training Logs  Hnutí za přímou demokracii, člen evropské sítě NETWORK FOR DIRECT DEMOCRACY
Hnutí za přímou demokracii, člen evropské sítě NETWORK FOR DIRECT DEMOCRACY
 
  Přihlášení / Registrovat
st 29.leden 2020, 16:01
Jazykové verze
Vyberte si jazykové rozhraní:

Czech English
 
Software
· MC Navi
 
Menu
· Domů
· Akce
· Ankety
· Banners
· Co je jinde
· Content
· Diskuzní fóra
· Downloady
· Galerie
· Kontakt
· Novinky
· Profil uživatele
· RSS
· Statistika
· Top
· Trasy
· Tréninkové logy
· Témata
· Vyhledávání
 
Kalendář
leden 2020
poútstčtsone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Reklama
GPS Routes & Training Logs
GPS Routes & Training Logs
 
Kdo je přítomen
Právě je 45 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
 
RSS Čtečka

 CykloServer.Cz
· Letos poprvé Okolo republiky nebo Okolo Čech (1400/ 1000 km)
Cyklistický maraton Okolo republiky/Okolo Čech je určený všem, kteří chtějí nejen otestovat svou kondici, vůli a vytrvalost, ale i poznat zajímavá místa, zajímavé lidi a to vše spojit v nezapomenutelný zážitek.

· Jak si správně vybrat mýdlo?
Dnes je mýdlo neodmyslitelně spojené s hygienou a s dobrým zdravím. Stalo se důležitou součástí života každého z nás. Hlavním úkolem tohoto mycího kosmetického prostředku je očistit pokožku od nečistot a bakterií. Ale jak vybrat a na co si dát pozor při výběru mýdla?

· Lednová výzva Do práce na kole odstartuje už v pondělí
Praha - Kolo jako dopravní prostředek i zimě? Proč ne. To si myslí víc než 2060 odvážlivců, kteří se zatím zdarma zaregistrovali do 2. ročníku Lednové výzvy Do práce na kole. Té se navzdory názvu mohou zúčastnit také chodci a běžci. Týdenní akce na podporu udržitelné dopravy začíná v pondělí 20. ledna.

· Repase baterie do elektrokola
Skončila sezóna a mnoho z vás, kteří vlastní elektrokolo, se rozhodne pro výměnu baterie. Baterie už nemá takový dojezd jako na začátku a zvláště pro starší cyklisty je kratší dojezd elektrokola značně nevyhovující.

· Elektrokolo – dárek společně stráveného času, který vám bude dělat radost dlouhá léta
Jezdíte v létě s partnerkou či partnerem rádi na cyklovýlety, ale staví vás to před typický problém, že jeden tomu druhému nestačí?

· Jak jsem jezdil do nebe
V listopadu vyšel druhý díl známé knihy Michala Třetiny Jak se jezdí do nebe, jmenuje se "Jak jsem jezdil do nebe". Pokud hledáte zajímavý tip na vánoční dárek pro cykloturistu, už nemusíte hledat. Doporučujeme ji a navíc máte možnost ji vyhrát do konce prosince v naší soutěži.

· Rozšíření infrastruktury pro cyklisty a návštěvníky na Labské stezce v Kolíně
Kolín je důležitou křižovatkou mezi Labskou stezkou a evropskou trasou EuroVelo 4 a nabízí množství cyklotras a historických památek. Za návštěvu stojí zejména chrám sv. Bartoloměje nebo dochované židovské ghetto se synagogou a dva židovské hřbitovy, krásný výhled na město i Polabí poskytne rozhledna Vodárna.

· Kolo pro život odtajňuje všechny lokality a termíny pro rok 2020
Nová termínová listina vznikala s vědomím, že nás čeká společně již 21. sezóna, což samo o sobě znamená velkou zodpovědnost vůči všem milovníkům KPŽ a MTB závodů. Organizační tým seriálu se proto rozhodl přistoupit k několika výrazným změnám a novinkám, které si kladou za cíl ještě větší atraktivitu celého seriálu pro bikery a bikerky všech výkonnostních i věkových kategorií.

· Sardinie, Elba a Sicílie: Ostrovní klenoty italské cykloturistiky
Trasy podél šumivého pobřeží, koupání v azurovém moři, stezky po opomíjených silnicích ve vnitrozemí a k tomu plno historických zastávek, které udělají dovolenou na italských ostrovech ještě dobrodružnější. Kam přesně se vydat? 

· Spišských 333 EXTREME 2019
Report z úžasné akce Spišských 333 mi trval výrazně déle než normálně. Z akce jsem byl a jsem tak nadšený a mrzí mě, že nejsem schopen nadšení dostat do textu. Tak si prostě představte, že jsem nadšený.

 
 
 
 NaKole.cz - Články
· Neziderská cyklostezka – na kole po slunečné straně Rakouska
Neziderské jezero (v Rakousku mu říkají Neusiedler See) je po Balatonu druhé největší stepní jezero ve střední Evropě. Jeho maximální hloubka nepřesahuje dva metry a v důsledku toho je i poměrně teplé. Cyklostezka, která je okolo jezera vybudována, se jako jediná v Rakousku pyšní 5 hvězdami asociace ADFC (Allgemeine Deutsche Fahrrad-Club)

· Nejkrásnější cyklostezky Dolního Rakouska
Dolní Rakousko, nebo také Dolní Rakousy (německy Niederösterreich) je spolková země na severovýchodě Rakouska. Hlavní městem je Sankt Pölten (s poněkud prazvláštním českým názvem Svatý Hypolit).

· Bike Trail Tirol – Tyrolskem v sedle horského kola
Pro dobrodružnější povahy a milovníky MTB lze doporučit okružní trasu pro horská kola Bike Trail Tirol, která v délce takřka 1000 km prochází celým <a href="https://www.austria.info/cz/leto/tyrolsko?utm_source=nakole&amp;utm_medium=content&amp;utm_campaign=PRG1901004_ma_sommer_content%20_&amp;utm_content=contentkooperation__&amp;utm_term=tw">Tyrolskem</a>.

· Zillertalské Alpy pro bikery i pěšáky
Region <a href="https://www.austria.info/cz/leto/zillertal?utm_source=nakole&amp;utm_medium=content&amp;utm_campaign=PRG1901004_ma_sommer_content%20_&amp;utm_content=contentkooperation__&amp;utm_term=zillertal">Zillertal Arena</a> nabízí vyznavačům horské cyklistiky opravdové vyžití. Trasy různých obtížností s nádhernými výhledy na horské scenérie, i když ty žluté (single traily) asi člověku nedají moc času na rozhlížení.

· Cyklostezka Thayarunde – na kole po drážních stezkách povodím řeky Dyje
Vydejte se poznat dolnorakouský region Waldviertel po trasách bývalých železničních tratí cyklistické stezky Thayarunde. Pečlivě upravená a nenáročná přeshraniční trasa s délkou téměř 111 km vás provede klidnými lesy, podél průzračně čisté řeky i kolem romantických památek.

· Cyklotrasy a moderní single traily v Tiroler Zugspitz Arena
Z pohledu cyklisty najdete v tyrolském regionu <a href="https://www.austria.info/cz/leto/tiroler-zugspitzarena?utm_source=nakole&amp;utm_medium=content&amp;utm_campaign=PRG1901004_ma_sommer_content%20_&amp;utm_content=contentkooperation__&amp;utm_term=zugspitz-arena">Zugspitz Arena</a> všechno, co si lze přát – počínaje rodinnými cyklotrasami po single traily všech obtížností.

· Tipy na nejlepší cyklostezky v rakouském Burgenlandu
Region Burgenland, který se rozprostírá na rakousko-maďarském pomezí, nabízí pro cyklistické vyžití více než 2.500 km cyklotras. Většina z nich je spíše rovinatých, proto jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, případně milovníky klidných vyjížděk bez prudkých stoupání a zběsilých sjezdů.

· Tyrolsko na kole
Tyrolsko (německy Tirol) je spolková země na západě Rakouska. Hlavním a největším městem Tyrolska je Innsbruck. Velkou část území Tyrolska zabírají Alpy.

· Zillertal a Zillertal Arena – horská cyklistika s lyžovačkou na ledovci
Zillertal (údolí řeky Ziller) je jedno z nejhlubších údolí Rakouska, které dalo název Zillertalským Alpám – části Alp s hojným výskytem ledovců.

· Zugspitz Arena – neobjevený region na tyrolské straně Zugspitze
Majestátní hora Zugspitze s nadmořskou výškou 2.962 metrů je nejvyšší horou Německa, nicméně přes její vrchol vede hranice s Rakouskou republikou a dá se na ní vyvézt lanovkou z obou stran.

· Taurská cyklostezka – trasa přírodních zážitků, která žije a dýchá dobrodružstvím
Taurská cyklostezka (značena: Tauernradweg) je sice pojmenována po horském hřebenu Vysokých Taur, ale přesto není nikterak náročnou trasou. Zato v oblasti zážitků a malebnosti krajiny je přímo luxusní.

· Ybbstalská cyklostezka – po zrušené železnici k alpskému jezeru Lunzer See
Patříte mezi příznivce pohodové cykloturistiky a přitom se rádi kocháte horskou přírodou? Tento komfort vám nabídne cyklostezka podél rakouské řeky Ybbs, po které bez velké námahy postupně vystoupáte od Dunaje až k alpským výšinám s příjemnou relaxací u jezera Lunzer See.

· Dunajská cyklostezka – opravdová cyklodálnice uprostřed Evropy
Zkušení cykloturisté to dávno vědí, ovšem pokud s výlety na kole do zahraničí teprve začínáte, cyklostezka podél Dunaje je tou správnou volbou. Především její rakouská část byla často vzorem pro další dálkové cyklostezky, které dnes kopírují hlavní evropské řeky.

· Murská cyklostezka – unikátní horská příroda, kulturní památky i gastronomické zážitky
Celá Murská cyklostezka (značena v rakouské části: R2, Murradweg) je dlouhá téměř 460 km a začíná v nejvyšším bodě celé stezky u horské chaty Sticklerhütte, která se nachází v Národním parku v pohoří Vysoké Taury. Murradweg je považována za nejrozmanitější říční stezku v alpském regionu.

· Nový Zéland na kole – deštné pralesy Jižního ostrova
Nový Zéland se do našeho podvědomí zapsal především díky své dech beroucí přírodě, jejíž plnou krásu na filmová plátna tuzemských kin poprvé přinesla hollywoodská trilogie Pán prstenů. Následující turistický boom, který „Středozemě“ zažila, přetrvává dodnes a jedním z jeho symbolů se stalo jízdní kolo.

· Austrálie na kole: nejkrásnější trasy pro začátečníky i zkušené cyklisty
Austrálie svou rozlohou může vypadat jako země vhodná pouze pro ty, kteří se rozhodnou ji poznávat autem nebo přelétat mezi oblastmi letadlem. Může být ale rájem i pro nadšené cyklisty, kterým na dovolené k poznávání nových krajů stačí místo čtyř kol a koní pod kapotou kola dvě a vlastní odhodlání.

· Japonsko na kole – přírodní krásy Hokkaida
Hokkaidó, nejsevernější ze čtyř hlavních japonských ostrovů, je opravdovým rájem pro všechny milovníky cyklistiky. Nádherná příroda, kvalitní cyklostezky a tiché oázy klidu a odpočinku v podobě všudypřítomných horkých pramenů onsen jsou hlavními lákadly této největší japonské prefektury.

· C&O Canal: na kole za americkou historií aneb Amerika a cyklistika
Ono se o tom nemluví a nejspíš obecně moc neví, ale <a href="https://www.zajezdy-usa.cz/">USA</a> je rájem pro cyklisty. Vážně. Je sice pravda, že Američané mají tendenci jezdit všude autem. Podle toho vypadají často jejich boubelaté postavy a tomu je také přizpůsobená silniční síť a infrastruktura. Ale víte-li kam zajet, najdete si terén pro každý druh kola.

· Cyklovýlet ve Vietnamu, ostrov Cat Ba
Ze všech ostrovů rozesetých v Tonkingském zálivu je Cat Ba tím největším ostrovem. Jakožto součást krasové oblasti zátoky Ha Long si mnozí turisté volí město Cat Ba Town na jihu ostrova za svou základnu pro výlety do okolí.

· PF 2019
Přejeme vám v roce 2019 mnoho skvělých zážitků na cestách, a to nejen na kole.

 
 Ronnie.cz
· WADA: Seznam zakázanĂ˝ch látek a metod pro rok 2020
Seznam zakázaných látek a metod pro rok 2020 podle světové antidopingové agentury a tedy i českého antidopingového výboru.

· Cody Montgomery se po 10 tĂ˝dnech odpoÄŤinku opÄ›t pouštĂ­ do přípravy
V jaké formě začíná Cody Montgomery přípravu na letošní sezónu?

· MMA zápasnĂ­k Alexandr Cverna na trĂ©ninku boxu
Jak vypadá Alexův bojový pohled? Na jakého zápasníka si brousí zuby? A rozkrývá před zápasem taktiku soupeře?

· Antoine Vaillant a Lucas Ede 13 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed vstupem do sezĂłny
Jak si vedou Antoine Vaillant a Lucas Ede v přípravě na Arnold Classic South America?

· Fazer - modernĂ­ přístup pro Ĺ™ešenĂ­ nejen bolestĂ­ pohybovĂ©ho aparátu
Co jsou to Fazery a jak nám mohou pomoci udržovat pohybový aparát v lepší kondici?

· ArnoldĹŻv vs. SergiĹŻv syn: posedown v posilovnÄ›!
Synové vítězů Mr. Olympia Arnolda Schwarzeneggera a Sergia Olivy pózují bok po boku v Gold's Gymu ve Venice!

· Guru George Farah - o rakovinÄ› a o závislosti na opiátech
Jak je na tom momentálně věhlasný trenér šampiónů George Farah?

· MistrovstvĂ­ ÄŚech a Moravy v silovĂ©m trojboji mužů a Ĺľen 2020 - vĂ˝sledky
Přinášíme Vám výsledky z nominačního šampionátu mužů a žen s podpůrným vybavením!

· Cesta za vysnÄ›nou postavou Tomáše Kopela (II.)
Tomáš má za sebou první týden z dvanácti. Jak mu sedí trénink 3x týdně a jak zvládá přípravu jídla? Poradíte mu, jak na to lépe?

· MistrovstvĂ­ ÄŚR v silovĂ©m trojboji dorostu, juniorĹŻ a masters 2020 - vĂ˝sledky
Prohlédněte si výsledky nejvyšší republikové soutěže mládeže a masters s vybavením!

· VojtÄ›ch KoritenskĂ˝ - On The Top: Get Ready (III.)
Jak se v současnosti vede profesionálnímu kulturistovi Vojtěchu Koritenskému a jak to vidí se závoděním v letošní sezóně?

· Sedm profesionálĹŻ v přípravÄ› na Arnold Classic South America 2020
Jak si v přípravě na Arnold Classic South America vedou Rafael Brandao, Antoine Vaillant, Brad Rowe či Samson Dauda?

· Luis Rodriguez by do sezĂłny mÄ›l vstoupit za 12 tĂ˝dnĹŻ
Na jaké soutěži by profesionální kulturista Luis Rodriguez mohl vstoupit do letošní sezóny a jak je na tom v současnosti s objemy i formou?

· Joe Seeman 15 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed Indy Pro 2020
Jak si vede kanadský těžkotonážník Joe Seeman v přípravě na květnové Indy Pro?

· Hunter Labrada 16 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed New York Pro 2020
V jaké formě vstupuje Hunter Labrada do předsoutěžní fáze přípravy na svůj profesionální debut?

· Blessing Awodibu: trĂ©nink zad 9 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed profi debutem
Jak si vede Blessing Awodibu v přípravě na profesionální debut?

· Obrazem: osm profesionálĹŻ v přípravÄ› na Arnold Classic 2020
Jak si v přípravě na Arnold Classic 2020 vedou Mamdouh Elssbiay, William Bonac anebo Lionel Beyeke?

· Ă–ABFF vs. Ă–ABFV. Jak se vyvĂ­jĂ­ situace v rakouskĂ© kulturistice?
Jak se vyvíjí napjatá situace v rakouské kulturistice a jaký je rozdíl mezi organizacemi ÖABFF a ÖABFV?

· Kdy a proÄŤ rehabilitace nepomáhá? (I.): PasivnĂ­ procedury a tejpovánĂ­
Termoterapie, elektroléčba, magnetoterapie, ultrazvuk nebo tejpování - jaký je jejich přínos? Nepřinášejí nám pouze placebo efekt?

· O trochu mĂ©nÄ› potetovanĂ˝ Patrick Moore 6 tĂ˝dnĹŻ pĹ™ed Arnold Classic
Jak si vede Patrick Moore v přípravě na letošní Arnold Classic a jak se mu daří zbavovat se už nechtěných tetování?

 
Login
Přezdívka

Heslo

autopřihlášení
Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 
Dotace
Prosíme podpořte další vylepšování tohoto webu a navigačního software MC Navi. Za malou částku hodně děkujeme.

 
Co je jinde
 CykloServer.Cz
·Letos poprvé Okolo republiky nebo Okolo Čech (1400/ 1000 km)
·Jak si správně vybrat mýdlo?
·Lednová výzva Do práce na kole odstartuje už v pondělí
 
 NaKole.cz - Články
·Neziderská cyklostezka – na kole po slunečné straně Rakouska
·Nejkrásnější cyklostezky Dolního Rakouska
·Bike Trail Tirol – Tyrolskem v sedle horského kola
 Ronnie.cz
·WADA: Seznam zakázanĂ˝ch látek a metod pro rok 2020
·Cody Montgomery se po 10 tĂ˝dnech odpoÄŤinku opÄ›t pouštĂ­ do přípravy
·MMA zápasnĂ­k Alexandr Cverna na trĂ©ninku boxu
 
Posledních 5 článků
· Energie naruby
K tomuto článku mne doslova dokopal tento článek , který informuje o studii norských vědců, ...
· Bezpečnost naruby
Je již folklórem, že politici pod záštitou něčeho užitečného přijímají zákony, které ...
· Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cyklostezky?
Na iDnes vyšel článek, který tvrdí, že Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cykloste...
· Mapování pro OpenStreetMap
Po úvodním představení projektu OpenStreetMap se zkusme podívat na konkrétní mapování. Měl...
· Středočeský kraj rozhazuje, ale na opravu silnic nemá
Typickým příkladem je Český Brod. V roce 2007 mělo dojít k opravě silnice Palackého a záro...

[ Více v sekci novinek ]
 
Galerie

Cows


Křižák pruhovaný u nás za domem


The cat


The cat


Lori mnohobarvý horský


Lori mnohobarvý horský

 
Diskuzní fóra
osm2mcmap error
Od lF7sL8fB6f ve MC Navi v pá 16.červenec 2010, 15:51
Maybe I also should have mentioned that, but the reason I tried to make a Danish map was that the download-able one doesn't exists. And there is a report broken link button, doh my mistake I have now reported the broken link.

Dobrá práce
Od lF7sL8fB6f ve Czech&Slovak v ne 25.leden 2009, 19:04
tenhle vzhled je lepší než ten zelenej... možná se mi ale líbí jen protože jsem na něho pár let každej den koukal :BB: ... ale jde spíš o obsah než o vzhled, téma webu je dobrý, takže přeji ať se daří...

Welcome!
Od Administrator ve Site Suggestions v st 08.srpen 2007, 21:10
Welcome to the GPS Routes Forum. Please ask what you want and write what you want, but keep the site topic.

 
Komentáře
Odpružený Azub Jerry
Od Kacka v st 04.červen 2014, 23:21
Tahle přestavba Azubu nás absolutně nadchla. Potřebovali bychom něco podobného. Značka Sp...

khtcTFNABcRtaxPE
Od Dileep v ne 16.září 2012, 5:58
Rado / Nevidim v tom proble9m dlažby, ale vfdchovy. Však sa stačed isť prejsť do okolitf...

Dětské vozíky za kola nesmí na silnice ani cyklostezky?
Od Petr v st 03.srpen 2011, 9:44
Ahoj, díky za článek, 100% souhlas :-). Vozík máme a používáme (Burley D Lite) aktuálně...

Odpružený Azub Jerry
Od Mike v út 21.červenec 2009, 15:56
Jo pružiny jsou problém, já je kupoval v Praze v pérovně v Hostivaři, tam je vyrábí, ale ...

Odpružený Azub Jerry
Od v st 08.červenec 2009, 9:39
Ahoj, odpruzeni se mi moc libi, rad bych vyrobil podobne pro Burley d'Lite. Muzu se zept...

 
Powered by phpBB-nuke. All rights reserved. Stránka generována 0.286 vteřin, 28 SQL dotazů.